Video

Video/ E pabesueshme nga Kroacia, goli i 2-të vjen ndërkohë që portieri është duke festuar

Sfida mes Hajduk Split dhe Slaven Belupos në kampionatin kroat do të mbahet mend gjatë për golin e çuditshëm që realizuan vendasit në suksesin 2-0. Në sfidën e zhvilluar në Split duket sikur skuadra vendase pëson gol për shkak të një gabimi të portierit të Hajdukut. Futbollistët në fushë nisin të festojnë dhe bashkë me ta edhe portieri i Slaven Belupos i cili vrapon drejt pankinës së skuadrës së tij për t’u përqafuar me lojtarët e stolit, por topi kishte goditur vetëm shtyllën dhe loja vazhdon. Portieri mik nuk është mes shtyllave dhe Hajduk shënon golin e 2-0 me portën e boshatisur. E pabuesueshme por e vërtetë për ta besuar ndiqni videon më poshtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency