Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kosovë

VIDEO/ Emocione në Suharekë, “Xhebrailat” në festë për titullin e parë të Ballkanit

Sot ka festë në Suharekë. Skuadra e Ballkanit fitoi titullin e parë kampion në histori. Djemtë e Ilir Dajës siguruar vendin e parë disa ditë më parë, ndërsa ka ardhur momenti për të festuar.

Supersport ndodhet në qytetin dardan, nga sjell atmosferën e bukur dhe emocionuese që po përjetojnë tifozët e Ballkanit përpara sfidës shtëpiak ndaj Gjilanit (15:00).

Rezultati nuk ka farë rëndësi, të gjithë janë përgatitur për të festuar titullin kampion, teksa në videot e mëposhtme shihet çfarë po ndodh në qytetin dardan të Suharekës.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...