Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

VIDEO/ “Është një m..”, Griezmann shpërthen ndaj sulmuesit të Interit

Atletico e Madridit eliminoi Interin nga Liga e Kampionëve në një mbrëmje dramatike, vetëm pas goditjes së penalltive, aty ku për zikaltrit gabuan Sanchez, Klaasen dhe kapiteni Lautaro Martinez.

Pikërisht sulmuesi kilen është vënë në shënjestër nga francezi i Atleticos, Antoine Griezmann, që nuk i ka kursyer sharjet për Sanchez pas penalltisë së humbur, teksa videoja ka bërë me shpejtësi xhiron e botës.

“Është një m.., kileni është një m..”, shihet të bërtasë Griezmann me shokët e skuadrës pas penalltisë së humbur nga Alexis Sanchez.

 

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Bundesliga

Borussia Dortmund nuk humb kohë, teksa vetëm pak orë pas largimit të trajnerit Edin Terziç, emëron edhe pasuesin e tij. Turku Nuri Sahin do...