Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ Eurogol nga mesi i fushës, kushëriri i Haaland dhuron “show”

Është vetëm 18 vjeç, luan si sulmues njësoj si kushëriri i tij Erling Haaland dhe në ndeshjen e fundit ka realizuar një eurogol.

Albert Tjaland aktivizohet me ekipin e dytë të Moldes, duke shënuar një gol nga mesi i fushës.

Adoleshenti norvegjez tentoi goditjen fantastike nga larg, duke dërguar topin në rrjetën kundërshtare.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...