Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ “Faleminderit për kontributin”, Kukësi ndahet me tre futbollistë

Kukësi ka mbyllur bashkëpunimin me tre futbollistë: dy të huaj dhe një shqiptar. Portugezi Tiago Ferreira, anglezi Layton Ndukwu dhe Jorgo Meksi, ish-kapiteni i Skënderbeut, nuk do jenë më pjesë e klubit verilindor deri në fund të sezonit.

FK Kukësi njofton se futbollistët Tiago Ferreira, Layton Ndukwu dhe Jorgo Meksi nuk janë më pjesë e klubit tonë. Palët kanë rënë dakord për mbylljen e bashkëpunimit.

Klubi i Kukësit i falënderon futbollistët për kontributin e dhënë dhe iu uron suksese në karrierën e tyre”. Lexohet në komunikatën zyrtare të klubit të Superiores.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...