Bundesliga

VIDEO/ Gafë që s’i kushton Bayernit, Neuer nuk heq dorë nga mbajtja e topit

Pjesa e parë e takimit Eintracht Frankfurt-Bayern Munchen përfundoi 0-5 për kampionët në fuqi, të cilët dominuan plotësisht ekipin fitues të Europa League.

Eintrachti realizoi golin e parë në minutën e 64-t me anë të Randal Kolo Muani, i cili shfrytëzoi një gafë të Manuel Neuer.

 

Kapiteni i Bayernit e teproi me mbajtjen e topit dhe sulmuesi 23-vjeçar përfitoi, ia rrëmbeu dhe realizoi golin e nderit për vendasit

LEXO EDHE: Bayerni me “marsh të pestë”, shkatërron Eintrachtin në Frankfurt

TESTONI NJOHURITË TUAJA RRETH PREMIER LEAGUE

QUIZ/ Premier League 2021-2022 – Sa mirë e kujtoni sezonin që sapo u mbyll?

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency