Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

VIDEO/ Gazetari deklaron admirim për të, trajneri i Holandës i bën surprizën

Gjatë konferencës për shtypin të trajnerit të Holandës, Louis van Gaal, për ndeshjen me Ekuadorin (e premte, ora 17:00), një gazetar i thotë teknikut të “Tulipanëve” se kishte shumë admirim për të.

71-vjeçari i premton se në fund të konferencës do t’i jepte një përqafim dhe ashtu ndodhi. Vag Gaal, një person mjaft pozitiv që gjithmonë krijon situata të këndshme, e mban fjalën dhe i fal gazetarit një moment të paharrueshëm, që do ta mbajë mend gjithë jetën.

 

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...