Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ Gol nga mesfusha, Lopez bën “të pamundurën” me goditjen spektakolare

Las Palmas-Mirandes u mbyll me rezultatin 2-1, takim i vlefshëm për raundin e 24-ët ët La Liga 2.

Përtej fitores së vendasve, episodi që i ka lënë të gjithë pa fjalë ishte goli i Mirandes.

Në minutën e 50’ Lopez bëri “të pamundurën” kur mori topin dhe arriti të shënojë që nga mesfusha.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...