Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ Gol nga porta në portë! 35-vjeçari dhuron spektakël

Një gol i rrallë është shënuar në Kili. Colo Colo u mposht 3-1 në fushën e Cobresal.

Pjesa e parë përfundoi 2-0 për vendasit, ndërkohë që surpriza ndodhi në minutën e 77’.

Portieri i Cobresal, Leandro Requena realizoi një gol të pabesueshëm nga porta në portë!

LEXO EDHE:

Argjentinasi shkelmoi fort topin me të majtën duke parë daljen e homologut të tij. Topi në rrjetë dhe festë në stadium.

Si lojtarët dhe pjesëtarët e pankinës së Cobresal nxituan të përgëzonin 35-vjeçarin për golin e tij të çmendur.

Lajme të tjera

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...

Euro 2024

Kombëtarja shqiptare do të nisë rrugëtimin drejt Gjermani 2024 përballë Polonisë në Varshavë.. Trajneri Sylvinho dhe Sokol Cikalleshi, dolën në konferencën e zakonshme për...