Abissnet Superiore

Video/ Golat më të bukur të javës së nëntë të Superiores

Ndeshjet e javës së nëntë të Abissnet Superiores, e fundit për fazën e parë, dhuruan plot 15 gola, mesatarisht tre gola për ndeshje. Interesant fakti që kanë shënuar të gjitha ekipet, edhe ato udhëtuese (vetëm Skënderbeu ka shënuar 2 gola, të tjerat nga 1 gol). Redaksia e SuperSportit ka bërë përzgjedhjen e tre golave më të bukur të kësaj jave, ata që për nga mënyra e realizimit dhe shkalën e vështirësisë qëndrojnë mbi të tjerët.

Nga sfida e “Loro Boriçit, Kukësi – Tirana është përzgjedhur goli i kroatit Basa, i shënuar në limitet e kohës së rregullt dhe që i siguroi fitoren skuadrës verilindorë. Një koordinim perfekt nga jashtë zonës, që la pa shpresë portierin bardheblu. Dy gola të tjerë, ndër më të bukurit e javës, i përkasin ndeshjes Teuta – Skënderbeu, 2-2: finalizimi me kokë i Mensah, që zhbllokoi takimin, dhe goli i parë i Lorenco Vilës, që barazoi përkohësisht rezultatin në 1-1.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency