Featured

VIDEO/ “Goli” i fundit i merkatos? Tirana firmos me Bruno Lulaj

Bruno Lulaj është lojtari më i ri i kampionëve të Shqipërisë. Tirana e ka afruar mbrojtësin me parametra zero, pasi në fund të sezonit të shkuar 27-vjeçarit i përfundoi kontrata me Kukësin, pjesë e së cilit ishte për plot 3 sezone.

Kjo do të jetë eksperienca e parë në kryeqytet për mbrojtësin, pasi më herët përveç Kukësit ka luajtur vetëm me Skënderbeun dhe me Laçin në Shqipërisë, si dhe ka qenë pjesë e U-20 së Panionios në Greqi.

Ndonëse jemi në orët e fundit të merkatos së verës, Tirana vazhdon përforcimet në mënyrë që të mund të “luftojë” për të mbrojtur titullin kampion.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency