Connect with us

Hi, what are you looking for?

FA Cup

VIDEO/ Guardiola braktis intervistën, shkaku… një gotë verë

Manchester City fitoi 0-3 përballë Bristol City dhe siguroi kualifikimin në çerekfinalet e FA Cup.

Trajneri i Cityzens, Pep Guardiola arriti t’u “shpëtonte” pyetjeve të shtypit me justifikimin e një gote verë!

Lexo edhe:

Spanjolli braktisi konferencën për shtypin pas triumfit me “tris” për të shijuar një gotë verë me kolegun Nigel Parson.

Nigel ka një përvojë të madhe. Është kënaqësi për mua të takohem me të. Ai sapo më ftoi për një gotë verë. Sigurisht që pranova.

Kështu që më duhet të largohem”, deklaroi Guardiola duke buzëqeshur dhe u largua nga takimi me gazetarët.

https://twitter.com/i/status/1630844169433251840

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...