Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

VIDEO/ Hojlund kalon në avantazh Manchester United, danezi ndëshkon Aston Villan

Aston Villa-Manchester United 0-1

Manchester United kalon në avantazh në transfertë përballë Aston Villas. “Djajtë e Kuq” gjetën rrugën e rrjetës me anë të Hojlund, teksa danezi shfrytëzoi më së miri një goditje këndi në minutën e 17.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Francë

Historia mes Paris Saint-Germain dhe Kylian Mbappe duket se ka marrë fund njëherë e përgjithmonë. Trajneri Luis Enrique, vendosi ta zëvendësonte sulmuesin në minutën...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...