Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ I pandalshmi Manaj, sulmuesi shqiptar gjen sërish rrugën drejt rrjetës

Rey Manaj është duke kaluar një nga momentet e tij më të mira bë karrierë.

Sulmuesi shqiptar ka gjetur këtë të dielë golin e 14-të me Sivasspor-in në Super Ligën turke.

Lexo edhe: 

Skuadra e Sivasspor fitoi me rezultatin 4-1 ndaj Pendikspor, në takimin e vlefshëm për javën e 27-të të Super Ligës turke.

Në minutën e 69’ pas asitit të Charisis, Manaj kaloi mbrojtjen e miqve, duke u vendosur përballë portierit Canpolat dhe e dërgoi topin në fundin e rrjetës, duke konfirmuar edhe njëherë formën e mirë që po kalon.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...