Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ I pandreqshëm, Balotelli kapet me trajnerin e tij në fund të ndeshjes

Kur bëhet fjalë për Mario Balotellin asnjë lajm nuk duket çudi. Italiani është përplasur me trajnerin e tij, Vincenzo Montella.

Ish-lojtari i Manchester City, Inter dhe Liverpool-it aktualisht luan në Turqi me skuadrën e Adana Demirspor, me lojtarët dhe stafin që duhej t’i ndanin.

Montella tha për “beIN Sports” më pas se Balotelli kishte “dështuar nga pritshmëritë e mia”, por refuzoi të hedhë më shumë dritë mbi arsyen se pse u përplasën në fund të ndeshjes që Adana Demirspor u mund me rezultatin 1-0 nga Umraniye.

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...