Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

VIDEO/ Icardi tenton të hyjë në hotelin ku ndodhej Wanda, ndalohet nga policia dhe rojet e sigurisë

Mauro Icardi po kalon ditë të vështira, pasi pak ditë më parë Wanda Nara deklaroi se ka vendosur të divorcohet nga ai, teksa së fundi duket se është përfshirë në një marrëdhënie dashurie me reperin L-Gante.

Menjëherë pas fjalëve të Wandës, Icardi fluturoi drejt Buenos Aires për t’u takuar me bashkëshorten e tij, por hasi në një situatë aspak të këndshme, pasi kjo e fundit kishte urdhëruar personelin e hotelit të mos e lejonin të hynte brenda.

Vetë Icardi mohoi të ketë ndodhur një incident, megjithatë pamjet e publikuara nga mediat argjentinase shfaqin sulmuesin duke debatuar me stafin e sigurisë së hotelit, që më pas njoftoi edhe policinë.

Pas një debati të ashpër ishte sërish Wanda ajo që ndryshoi mendje dhe aprovoi futjen në hotel të sulmuesit, megjithatë më pas nuk dihet se si shkoi biseda mes të dyve.

Lajme të tjera

Europa League

Kapiteni i Atalanta-s në finalen e Europa League, të cilën skuadra italiane e fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Bayer Leverkusen, Berat Gjimshiti deklaroi për...

La Liga

Drejtuesit e Barcelonës kanë nisur të mendojnë tashmë për sezonin e ardhshëm me skuadrën që i duhet të kënaqej vetëm me vendin e dytë...

Europa League

Duke folur për mediet pas disfatës në finalen e Europa League, që korrespondon edhe me humbjen e parë pas 51 ndeshjes, trajneri i Bayer...

Spanjë

Mesfushori i Real Madrid-it, Toni Kroos ka vendosur të largohet nga futbolli pas përfundimit të EURO 2024. Kampionati europian në Gjermani do të jetë...