Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

VIDEO/ “Je luani im…”, Abrashi entuziazmon Asllanin dhe Bajramin, i uron edhe Granit Xhaka

VIDEO/ "Je luani im...", Abrashi entuziazmon Asllanin dhe Bajramin, i uron edhe Granit Xhaka per kualifikimin ne Europian...
VIDEO/ "Je luani im...", Abrashi entuziazmon Asllanin dhe Bajramin, i uron edhe Granit Xhaka per kualifikimin ne Europian...

Kristjan Asllani dhe Nedim Bajrami preferuan të ndajnë festën e kualifikimit në Gjermani me tifozerinë në rrjetet sociale, aty ku mesfushori i Interit qëndroi LIVE për disa minuta, rrugës nga stadiumi për në aeroport.

Granit Xhaka ishte një nga personazhet që uroi mesfushorët kuqezi, teksa pak çaste më vonë, Amir Abrashi ndezi entuziazmin. Asllani nuk ngurroi ta quajë kapiten, mesfushorin Abrashi, ndërsa Bajrami edhe këtë herë nuk i kurseu batutat.

Lexo edhe:

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...