Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ Kërcime dhe puro, festa në dhomën e zhveshjes së Inter pas fitores së Kupës së Italisë

Pas fitores së Kupës së Italisë në finalen ndaj Fiorentinës, festa e Interit vazhdoi edhe në dhomat e zhveshjes.

Një pjesë e lojtarëve “zikaltër” u panë, nga videot e bëra publike nga vetë klubi në rrjetet sociale, duke kërcyer.

Lexo edhe:

Në vend të kësaj, Romelu Lukaku u shfaq duke ndezur një puro, ndërsa dukej shumë i lumtur.

Lajme të tjera

Lajme

Myrto Uzuni udhëhoqi Granadan drejt ngjitjes në La Liga. Në ndeshjen e fundit të LaLiga2, përballë Leganes (2-0), “bomberi” beratas e zhbllokoi rezultatin në...

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...