Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

VIDEO/ Kundërshtari i gris këpucën, lojtari i Chelsea proteston ndaj arbitrit

Një episod i veçantë u regjistrua në pjesën e dytë të Chelsea-Bournemouth (2-0), përballje që po transmetohet në SuperSport 2.

Marc Cucurella iu gris këpuca pas një shkeljeje nga një lojtar kundërshtar. Mbrojtësi i majtë spanjoll, kërkoi ndaljen e lojës duke u ankuar te arbitri që nuk e cilësoi faull.

24-vjeçari nuk mund të vazhdonte lojën në kushte të tilla dhe nxitoi drejt stolit për të marrë një këpucë tjetër.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...