Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ Kur punëtori i barelës qëllon tifoz i flaktë, veprimi i tij bëhet viral

Një episod i veçantë është regjistruar në Brazil. Sfida e Serie B mes Nauticos dhe Vila Nova-s, përfundoi 1-2 për skuadrën udhëtuese, që siguroi një sukses me përmbysje.

Një lojtar i Vila Nova-s u dëmtua në minutat e fundit dhe kishte nevojë për barelë për të dalë nga fusha. Njëri nga personat që mbante barelën qëlloi tifoz i flaktë i Nauticos.

 

Ky i fundit, dukshëm i zemëruar për vonesën e lojës, lëshoi me forcë barelën në tokë, debatoi me arbitrin kryesor dhe në fund lëshoi me forcë sërish barelën dhe lojtarin, duke nxituar të largohet.

Një skenë që është bërë virale në rrjetet sociale, me punëtorin tifoz që e përjetoi keq humbjen e skuadrës së zemrës.

TESTONI NJOHURITË TUAJA RRETH PREMIER LEAGUE

QUIZ/ Premier League 2021-2022 – Sa mirë e kujtoni sezonin që sapo u mbyll?

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...