Connect with us

Hi, what are you looking for?

Fun

VIDEO/ La një milionë euro në poker, Neymar reagon çuditshëm

Neymar reagon çuditshëm
Neymar reagon çuditshëm

Ylli Brazilian i futbollit, Neymar është duke u rikupeuar nga dëmtimi, por duket se ka zbuluar një hobi të ri, që është pokeri.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Neymar shfaqet teksa humb një milionë euro me një dorë të vetme.

Lexo edhe:

Fillimisht u duk se ai do të ankohej dhe po qante për shumën e parave të humbura, por më pas shpërtheu në të qeshura, por shpejt ndërroi humor dhe e ktheu situatën në të qeshura.

Neymar aktualisht ndodhet në Brazil, ku po rikuperohet pas një operacioni në ligamentet e kyçit të këmbës.

Lajme të tjera

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...