Connect with us

Hi, what are you looking for?

Europa League

VIDEO-LAJM/ Kundërshtari “i shqyen” fanellën Kieran Tierney-t

Gjatë ndeshjes Arsenal-Zurich, Kieran Tierney provoi të shkëputej në krah, por kundërshtari e mbajti për fanelle, duke ia shqyer atë. Në rrjetet sociale po bëhet humor edhe me cilësinë e bluzës së prodhuar nga ADIDAS…

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...