Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

VIDEO/ Liverpool-Arsenal, arbitri godet me bërryl Robertson

Një episod i rrallë është regjistruar në ndeshjen Liverpool-Arsenal (2-2). Sapo përfundoi pjesa e parë, Andrew Robertson iu afrua njërit prej anësorëve.

Lineman Hatzidakis, teksa fliste me skocezin e The Reds, ngriti bërrylin dhe e mbështeti në fytyrën e mbrojtësit të majtë.

Lexo edhe:

Veprimi i tij ka shkaktuar polemika të shumta në ishull. “Nuk e pashë çfarë ndodhi, kështu që nuk mund të jap përgjigje. Gjithsesi, pamjet flasin vetë”, deklaroi Jurgen Klopp.

Ndërkohë, kapiteni i kombëtares skoceze u shastis, por shokët e skuadrës me Salah në krye, e qetësuan disi.

Nga ana tjetër, shoqata e arbitrave në Angli, me anë të një komunikate zyrtare theksoi se do të hetojë rastin dhe do të marrë një vendim së shpejti.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...