Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

VIDEO/ Luiz Ejlli në formacionin më të mirë, Altin Lala bën batutën epike

Luiz Ejlli - Altin Lala

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa nuk mungoi humori.

Lexo edhe

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Altin Lala bëri një batutë në lidhje me personazhin e momentit në Shqipëri, pasi lexoi 11 futbollistët më të mirë të vitit që lamë pas.

“Meqë paska vende bosh mund të fusim edhe Luizin e Big Brother”, u shpreh Lala duke buzëqeshur.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...