Connect with us

Hi, what are you looking for?

Legjionarët

VIDEO/ Manaj gjen golin e radhës, ndëshkon Fenerbahcen në Stamboll

Rey Manaj nuk ndalet as përballë Fenerbahces, kundërshtar të cilin e ka ndëshkuar në “Sukru Saracoglu Stadium“.

Sulmuesi shqiptar i Sivassporit, rihapi ndeshjen në minutën e 50-të, moment kur kontrolloi bukur një top dhe tundi rrjetën kundërshtare.

Lexo edhe:

Pjesa e parë u mbyll 2-0 për Fenerbahcen, teksa goli i sulmuesit lushnjar e ka bërë më dramatik takimin në Stamboll.

Ky është goli i pestë sezonal në Superligën turke për 26-vjearin, i cili po kalon një formë shumë të mirë sportive.

VIDEO

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...