Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

VIDEO/ Maria Guardiola ‘i vë syrin’ sulmuesit të Manchester City-t

Maria Guardiola 'i vë syrin' sulmuesit
Maria Guardiola 'i vë syrin' sulmuesit

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një lidhje me sulmuesin norvegjez, Erling Haaland.

Të dy palët mohuan gjithçka, por duket se 22-vjeçarja i ka ‘vënë syrin’ një tjetër futbollisti të Manchester City-t. Bëhet fjalë për sulmuesin argjentinas Julian Alvarez, që duket se ka përfunduar ‘në shënjestrën’ e vajzës së Guardiolës dhe kjo konfirmohet edhe nga një video që po bën me shpejtësi xhiro në rrjetet sociale.

Lexo edhe:

Maria Guardiola ‘i ngul sytë’ argjentinasit në mënyrë mjaft pasionante, ndonëse skenën ishte duke e ndjekur edhe babai i saj, që është edhe trajner i Alvarez te Manchester City.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Kombëtare

Shtatori kuqezi sjell një rekord të ri për Shqipërinë edhë në renditjen botërore të FIFA-s. Falë barazimit në Pragë me Çekinë dhe fitores ekzaltuese...