Featured

VIDEO/ Mbappe i kërkon llogari Hakimit për një pasim: Nuk mjafton të kërkosh ndjesë…

Pas rinovimit që trazoi botën e futbollit dhe jo vetëm për shkak të shifrave stratosferike, Kylian Mbappe po bëhet shpesh protagonist jo pozitiv për Paris Saint Germain, duke krijuar konflikte edhe me shokët e skuadrës.

Më i fundit është një diskutim me Achraf Hakimin, që duket se ka ndodhur në pushimin mes pjesëve në ndeshjen ndaj Juventusit në Ligën e Kampionëve, me Mbappe që nuk bindet aspak nga ndjesa e marokenit dhe i kërkon llogari për një pasim të munguar.

Videoja nga tuneli i dhomave të zhveshjes ka bërë xhiron e botës dhe ka shkaktuar jo pak diskutim në rrjetet sociale, teksa Mbappe i sqaron Hakimit se duhej t’i kishte pasuar me patjetër në fushë.

Ja diskutimi mes të dyve:
Mbappe: Të betohem, shiko videon. Duhej të kishe pasuar.
Hakimi: Nëse është ashtu si thua ti, atëherë të kërkoj ndjesë…
Mbappe: Nuk mjafton të kërkosh ndjesë, duhej të kishe pasuar topin!

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency