Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

VIDEO/ Mbrojtësi i PSG-së feston si i çmendur golin e Lautaros

Luan me fanellën e PSG-së, por feston si i çmendur golin e Lautaro Martinezit në përballjen e kthimit mes Interit dhe Milanit, në gjysmëfinale të Championsit.

Achraf Hakimit duket se i ka mbetur në zemër periudha e shkurtër gjatë së cilës mbrojti ngjyrat zikaltër.

Lexo edhe:

Vetëm tifozët “e thekur” mund të festojmë ashtu siç bëri marokeni në “San Siro”, pasi ish-shoku i tij i skuadrës, Lautaro Martinez, e dërgoi topin në rrjetë, për të mbyllur një herë e mirë çështjen e kualifikimit.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...