Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

VIDEO/ Me bluzë dhe shall të Monza-s, Galliani viziton muralin e Maradonës

Galliani sjell dy lojtarë te Monza, një sulmues krahu dhe një fantazist
Galliani sjell dy lojtarë te Monza, një sulmues krahu dhe një fantazist

Drejtori i Monza-s, Adriano Galliani, vizitoi këtë të dielë muralin e famshëm të Maradonës në nder të legjendës së Napolit, përpara ndeshjes së sotme.

Monza luan ndeshjen e dytë në Seria A, ndërsa përballë do të ketë Napolin, me të cilin do të ndeshet në Stadio Maradona në orën 18:30.

Ish-drejtori i Milanit la një fanellë me nr.10 të Monza-s nën muralin e famshëm që përfaqëson legjendën argjentinase.

Galliani bëri selfie me disa tifozë të Napolit dhe tha se ishte “e pamundur të mos i bëhej nderimi Diego-s së madh”.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...