Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ Me “Topin e Artë” me vete, Benzema pritet me ceremoni madhështore para 60 mijë tifozëve

Karim Benzema është prezantuar përpara 60 mijë tifozëve të Al-Ittihad në “King Abdullah Sports City”.

Sulmuesi francez bëri paraqitjen e tij në fushë në “King Abdullah Sports City” të Jeddah.

Lexo edhe: 

Ai u prit me një ceremoni madhështore para 60.000 tifozëve, dyfishi i personave që pritën Ronaldon te Al-Nassr në janar, mes fishekzjarreve dhe koreografisë së madhe.

Benzema kishte me vete edhe “Topin e Artë”, të cilin e solli para tifozëve të tij të rinj.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...