Abissnet Superiore

VIDEO/ Merr formë kompleksi Partizani, FSHF kontribuon me mbi 600.000 euro

Një tjetër kompleks sportiv do t’i shtohet së shpejti Tiranës, teksa ditë pas dite merr jetë kompleksi Partizani. Në këtë projekt të të kuqve përveç familjes Demi, ka investuar edhe FSHF duke kontribuar në ndërtimin e fushës, sistemin e ndriçimit dhe ulëset e stadiumit të ri.

Një investim i cili pritet të kapë një shifër prej më shumë se 600.000 eurosh, ndërsa Federata ka publikuar edhe pamjet më të fundit nga kompleksi Partizani.

Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency