Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ Mitaj eliminon Dakun nga Kupa, ndërrim fanellash dhe përqafim mes kuqezinjve

Lokomotiv Moscow fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Rubin Kazan, duke e eliminuar këtë të fundit nga Kupa e Rusisë.

Dy lojtarët e kombëtares shqiptare te futbollit, Mario Mitaj dhe Mirlind Daku e nisën ndeshjen nga stoli, megjithatë për aq minuta sa ishin në fushë shfaqën një formë të mirë.

Lexo edhe:

Në fund të ndeshjes, dy lojtarët “kuqezi” u përqafuan dhe shkëmbyen edhe fanellat e tyre.

Lajme të tjera

Serie A

Aventura e Walter Mazzarrit te Napoli mundtë quhet e përfunduar. Barazimi mes vuajtjesh ndaj Genoas në fundjavë ka bërë që De Laurentiis të humbë...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Champions League

Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë interesante, gjatë së cilës “harron” për disa momente modestinë. Gjithsesi, 30-vjeçari meriton çdo lëvdatë, pasi është ai truri...

Kategoria Superiore

Erbim Fagu do të jetë trajneri i ri i Tiranës. Pas largoi Julian Ahmatajn, presidenti Refik Halili ka marrë vendimin për t’i besuar stolin...