Premier League

VIDEO/ “Mjaft u sollët si b..e”, Bruno Fernades shpërthen ndaj shokëve të skuadrës

Bruno Fernandes vendos standardet e punës për vete dhe për kolegët. Fantazisti portugez është kapur nga kamerat, teksa u është hakërryer shokëve brazilianë të skuadrës, mesfushorit Fred dhe mbrojtësit Alex Telles, të cilët ishin duke xhiruar një dokumentar.

Pikërisht për këtë arsye, ata po vonoheshin për t’u bashkuar në stërvitje, por kjo nuk i pëlqeu liderit të mesfushoës së “djajve të kuq”, që shpërtheu menjëherë, duke e tepruar edhe me fjalorin ndaj dy shokëve të skuadrës.

“Mjaft bërët si b..e. Jeni këtu për të luajtur futboll dhe jo për të filmuar. Filmoni k…n tim”, dëgjohet të thotë Bruno Fernandes ndaj brazilianëve, të cilët kanë mbetur të befasuar nga reagimi.

I gjithë debati ka ndodhur në qendrën stërvitore te “djajve të kuq” në Carrington, teksa videoja ka bërë me shpejtësi xhiron e botës dhe shumë fansa të “djajve të kuq” kanë komplimentuar Fernandes për reagimin.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

La Liga 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Real Sociedad
0
0
0
0
0
0
0
0
2Elche
0
0
0
0
0
0
0
0
3Celta de Vigo
0
0
0
0
0
0
0
0
4Cadiz
0
0
0
0
0
0
0
0
5Rayo Vallecano
0
0
0
0
0
0
0
0
6Real Madrid
0
0
0
0
0
0
0
0
7Villarreal
0
0
0
0
0
0
0
0
8Barcelona
0
0
0
0
0
0
0
0
9Atletico Madrid
0
0
0
0
0
0
0
0
10Sevilla
0
0
0
0
0
0
0
0
11Mallorca
0
0
0
0
0
0
0
0
12Almeria
0
0
0
0
0
0
0
0
13Valencia
0
0
0
0
0
0
0
0
14Athletic Club
0
0
0
0
0
0
0
0
15Espanyol
0
0
0
0
0
0
0
0
16Real Betis
0
0
0
0
0
0
0
0
17Getafe
0
0
0
0
0
0
0
0
18Real Valladolid
0
0
0
0
0
0
0
0
19Osasuna
0
0
0
0
0
0
0
0
20Girona
0
0
0
0
0
0
0
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency