Serie A

Video/ Mourinho mban premtimin, shikoni momentin kur i dorëzon dhuratën talentit Afena-Gyan!

Jose Mourinho njihet si një trajner që i mban gjithmonë premtimet. Ajo që e bën akoma edhe më special portugezin janë gjestet e tij. Pas fitores së Romës ndaj Genoas falë një dygolëshi të talentit ganez të skuadrës së të rinjëve Felix Afena-Gyan, Mourinho i kishte premtuar lojtarit se nëse do të shënonte ndaj Genoas do t’i blente një palë atlete të një firme të njohur të cilat Afena-Gyan i pëlqente dhe që kushtonin 800 euro.

Afena-Gyan e nderoi Mourinhon në sfidën ndaj Genoas dhe të hënën Special One e thirri 18-vjeçarin afrikan në zyrën e tij në qëndrën stërvitore të Romës, për t’i dorëzuar atletet që i kishte premtuar. I lumtur sulmuesi i talentuar falenderoi Mourinhon për dhuratën ndërkohë që Special One deklaroi se i vjen keq për Daniele De Rossin që është trajneri i skuadrës Primavera sepse për disa kohë, Afena-Gyan do të jetë pjesë e skuadrës së parë të Romës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency