Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

VIDEO/ Ndryshon profesion? Sergio Ramos publikon një këngë të re

Duket se ardhmja e Sergio Ramos mund të jetë shumë larg futbollit.

Mbrojtësi i Sevilla-s, ka publikuar një këngë me grupin Los Yakis në orët e fundit.

Lexo edhe:

Spanjolli është përfshirë në botën e muzikës para disa vitesh, megjithatë këngët e publikuara nga ai nuk kanë qenë të shumta.

Ndërsa tashmë në moshën 37-vjeçare, kur duket se karriera në futbollin e luajtur është drejt perëndimit, Ramos është ripërfshirë në botën e muzikës, duke publikuar këngën “NO ME CONTRADIGAS”.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...