Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ Në stërvitje me skuadrën e Romës, ja si është gjendja e Marash Kumbullës

Dy ditë para ndeshjes kundër Fiorentinës, e cila luhet të djelën në mbrëmje në orën 21:00, Roma vazhdoi më stërvitjet në fushat e Trigorias.

Së bashku me shokët e skuadrës në stërvitje ishte edhe mbrojtësi i kombëtares shqiptare Marash Kumbulla.

Lexoni edhe:

Kumbulla po tenton të gjejë formën e tij më të mirë, duke qenë se kthehet nga një dëmtimi i rëndë, që e la për shumë kohë jashtë fushës së blertë.

 

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...