Kategoria Superiore

VIDEO/ “Në zgjedhim Lori Caffe”, Tirana me partner të ri në sezonin 2022/2023

Tirana ka zgjedhur Lori Caffe, prodhuesi më i madh, me produkte të shumëllojshme të kafesë më cilësore në vend,, si partner për sezonin 2022/2023.

Në një video të postuar në faqen zyrtare të klubit, rekordmenët e futbollit shqiptar kanë njoftuar marrëveshjen me partnerin e ri.

Ne zgjedhim Lori Caffe”, lexohet në shkrimin mbi videon e kampionëve në fuqi të Shqipërisë.

Sezoni i ri në Abissnet Superiore fillon më 20 gusht dhe skuadra e Orges Shehit do luajë takimin e parë në Kukës.

TESTONI NJOHURITË TUAJA RRETH PREMIER LEAGUE

QUIZ/ Premier League 2021-2022 – Sa mirë e kujtoni sezonin që sapo u mbyll?

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency