Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

VIDEO/ “Në zgjedhim Lori Caffe”, Tirana me partner të ri në sezonin 2022/2023

Tirana ka zgjedhur Lori Caffe, prodhuesi më i madh, me produkte të shumëllojshme të kafesë më cilësore në vend,, si partner për sezonin 2022/2023.

Në një video të postuar në faqen zyrtare të klubit, rekordmenët e futbollit shqiptar kanë njoftuar marrëveshjen me partnerin e ri.

Ne zgjedhim Lori Caffe”, lexohet në shkrimin mbi videon e kampionëve në fuqi të Shqipërisë.

Sezoni i ri në Abissnet Superiore fillon më 20 gusht dhe skuadra e Orges Shehit do luajë takimin e parë në Kukës.

TESTONI NJOHURITË TUAJA RRETH PREMIER LEAGUE

QUIZ/ Premier League 2021-2022 – Sa mirë e kujtoni sezonin që sapo u mbyll?

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Shqipëria U21 e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Zvicrës U17, takim i vlefshëm për eliminatoret e Euro U17. Skuadra e drejtuar...