Premier League

VIDEO/ Një brazilian shënon golin e parë në sezonin e ri, Arsenali në avantazh

20 minuta lojë dhe goli i parë në sezonin 2022/2023 në Premier League. Arsenali ka kaluar në avantazh në transfertën kundër Crystal Palace.

Ukrainasi Zinchenko krosoi bukur në zonën kundërshtare dhe Gabriel Martinelli realizoi me kokë.

 

Goli i parë në sezonin e ri i takon sulmuesit brazilian, nga i cili trajneri Arteta dhe tifozët e Arsenalit kanë pritshmëri të mëdha.

TESTONI NJOHURITË TUAJA RRETH PREMIER LEAGUE

QUIZ/ Premier League 2021-2022 – Sa mirë e kujtoni sezonin që sapo u mbyll?

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency