Connect with us

Hi, what are you looking for?

Fun

VIDEO/ Një talent i vërtetë, Zaniolo këndon live në koncertin e Antonello Venditti dhe Francesco De Gregori

Roma 26/09/2021 - campionato di calcio serie A / Lazio-Roma / foto Image Sport nella foto: Nicolo' Zaniolo

Nicolo Zaniolo si duket nuk paska talent vetëm për të luajtur futboll, por edhe për të kënduar.

Mesfushori 23-vjeçar ka dhënë një performancë surprizë në koncertin e Antonello Venditti dhe Francesco De Gregori.

Lojtari i Romës ka kënduar himnin e “verdhekuqve”, ndërsa u ngjit në skenë me krahun e dëmtuar dhe këndoi “Grazie Roma”, për kënaqësinë e tifozëve të Romës të pranishëm.

Zaniolo foli shkurt edhe për rikthimin e tij në fushë: “Për dy javë, jam mirë”.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...