Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

VIDEO/ Nuk do penallti të pamerituar, Ronaldo ndalon arbitrin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në ndeshjen e Al Nassr ndaj Persepolis, në Champions League-n aziatike.

Pas një ndërhyrje ndaj Cristiano Ronaldo, arbitri i ndeshjes ishte pranë akordimit të penalltisë, por ka qenë vetë portugezi që e ka ndalur.

Lexo edhe: 

Sulmuesi i Al Nassr është parë duke i thënë arbitrit se nuk është penallti, duke lënë të kuptohet se nuk dëshiron një avantazh të pamerituar.

 

 

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...