Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

VIDEO/ Nuk përmbahet tifozja e Argjentinës, çmend tribunat me festën ekstreme

Të fitosh një finale në Kupën e Botës nuk është diçka e zakonshme dhe që mund ta kesh shansin ta shijosh shpesh në jetë. Ndaj një tifoze e Argjentinës nuk është përmbajtur aspak në tribuna për të festuar triumfin e kombëtares së saj përballë Francës.

Tifozja e “Albicelesteve” hoqi bluzën dhe vendosi të festonte “topless” suksesin e Messit me shokë, duke habitur jo pak pjesën tjetër të fansave që ishin pranë saj, aq më tepër kur bëhet fjalë për një vend si Katari. Tashmë, foto dhe video e saj është shndërruar në virale në rrjetet sociale duke marrë me miliona shikime.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...