Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

VIDEO/ Pavard “ndahet” me Bayern, momenti i largimit nga Mynih-u

Benjamin Pavard është gati të nisë një aventurë të re larg Bayern Munich dhe Bundesliga-s.

Mbrojtësi francez është nisur nga aeroporti i Mynih-ut për të mbërritur në Milano, ku do të bashkohet me Inter, për të luajtur në Serie A.

Lexoni edhe:

Sipas raportimeve të medieve italiane, nesër mbrojtësi do të kryejë vizitat mjekësore për të firmosur më pas kontratën me Inter-in, ndërsa nga ky transferim Bayern ka arkëtuar 30 milionë euro plus dy do i marrë në bonuse.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...