Futboll

VIDEO/ Perez nuk i del inati me Mbappe: I gjori, do i vijë keq!

Presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk i ka dalë inati me Kylian Mbappe-në, pasi francezi refuzoi trasferimin në Stantiago Bernabeu, për të qëndruar te Paris Saint-Germain, ndërsa I kishte mbajtur adrilenët për rreth një vit “peng”.

Ndërsa katakuar disa tifozë në rrugë, Perez është filmuar duke iu përgjigjur një fansi që i thoshte “mos firmos me më Mbappe tani”, kreu i Realit u përgjigj: “I gjori, tashmë do t’i vijë keq”.

“Los Blancos” mbetën shumë të zhgënjyer nga francezi, pasi në momentin kur prisnin që francezi të firmoste me ta, 23-vjeçari zyrtarizoi rinovimin me PSG-në, dhe ky zhgënjim ende reflektohet te deklaratat e kreut të klubit madrilen.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency