Conference League

VIDEO/ Përgatitjet për finalen e Conference League, zbuloni si është transformuar Air Albania

Më datë 25 maj, të mërkurën në mbrëmje, Tirana dhe Air Albania do të jenë në qendër të vëmendjes pasi luhet finalja e Conference League mes Feynoord dhe Romës. Sakaq, prej disa kohësh stadium Air Albania i është nënshtruar disa ndryshimeve për t’u përshtatur me atmosferën e finales europiane.

Në një lidhje të drejtpërdrejt për Supersport, gazetari Elvis Rexha tregon ndryshimet në ambientet e stadiumit Air Albania dhe dhomën ku do të qëndrojë skuadra e Romës.

Dhoma e zhveshjes është gati, teksa nuk mungojnë edhe emrat e dedikuar të lojtarëve, sigurisht ku bie në sy emri i Marash Kumbullës. Sakaq, në Air Albania gjendet edhe trofeu i Conference League, trofe për të cilin Feynooord dhe Roma do të përplasen të mërkurën në mbrëmje.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

Ligue 1 2022/2023

PWDLGFGADifPts
1Auxerre
0
0
0
0
0
0
0
0
2Lille
0
0
0
0
0
0
0
0
3Lorient
0
0
0
0
0
0
0
0
4Monaco
0
0
0
0
0
0
0
0
5Nantes
0
0
0
0
0
0
0
0
6Nice
0
0
0
0
0
0
0
0
7PSG
0
0
0
0
0
0
0
0
8Strasbourg
0
0
0
0
0
0
0
0
9Ajaccio
0
0
0
0
0
0
0
0
10Angers SCO
0
0
0
0
0
0
0
0
11Brest
0
0
0
0
0
0
0
0
12Clermont
0
0
0
0
0
0
0
0
13Montpellier
0
0
0
0
0
0
0
0
14Reims
0
0
0
0
0
0
0
0
15Troyes
0
0
0
0
0
0
0
0
16Olympique Marseille
0
0
0
0
0
0
0
0
17Toulouse
0
0
0
0
0
0
0
0
18Lens
0
0
0
0
0
0
0
0
19Rennes
0
0
0
0
0
0
0
0
20Olympique Lyonnais
0
0
0
0
0
0
0
0


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency