VIDEO/ Përmbysja e radhës në kryeqytet, Reali rikthehet në krye

Reali i Madridi triumfoi 2-1 ndaj Real Sociedad, duke rimarrë vendin e parë në La Liga. Pesë ndeshje dhe 15 pikë të plota për skuadrën e Carlo Ancelottit, që regjistroi një tjetër sukses me përmbysje në kryeqytet. Pjesa e parë u mbyll me avantazhin e ekipit bask, që gjeti shpejt golin me anë të Ander … Vazhdoni me leximin e VIDEO/ Përmbysja e radhës në kryeqytet, Reali rikthehet në krye