Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

VIDEO/ Pique i përgjigjet këngës së Shakirës, shkon në Kings League me një Twingo

Përleshjet në distance mes Gerard Pique dhe Shakira vazhdojnë të pandërprera.

“Ndërrove një Ferrari për një Twingo, një Rolex për një Casio”,-thuhet në një pjesë të tekstit të hitit të ri të këngëtares kolumbiane, referuar ish-partnerit të saj që e tradhtoi dhe e la për një 23-vjeçare, me futbollistin i cili në orët e fundit i është përgjigjur duke njoftuar një partneritet me kompaninë Casio për Kings League.

Ndërsa sot ka ndodhur një episod i ri, ish-mbrojtësi i Barcelonës ka mbërritur në selinë e Kings League me një Renault Twingo.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...