Connect with us

Hi, what are you looking for?

La Liga

VIDEO/ Pllakos heshtja në Bernabeu, një 32-vjeçar shtang Realin

Barazohet rezultati në ndeshjen Real Madrid-Osasuna, përballje që po transmetohet në SuperSport 2.

Vendasit e mbyllën pjesën e parë në avantazh falë golit të Vinicius Junior, por Osasuna ka gjetur barazimin në minutën e 50’.

 

Kike Garcia shfrytëzoi një krosim të Unai Garcia, fitoi duelin ajror me Toni Rudiger dhe dërgoi topin në cepin e portës.

VIDEO/ Vinicius Junior thyen rezistencën e Osasunës, Reali kalon në avantazh

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...