Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kosovë

VIDEO/ Pllakos heshtja te Kosova, askush nuk flet pas humbjes 3-0

Lojtarët dhe stafi teknik i përfaqësueses së Kosovës kanë zgjedhur të heshtin pas humbjes në miqësoren ndaj Norvegjisë.

Në emisionin “Dardanët”SS3, asnjë prej tyre nuk foli pas disfatës 3-0, ndryshe siç ndodh zakonisht.

Lexo edhe:

Pavarësisht prezencës së SuperSport/DigitAlb për të qenë afër Kosovës. Veprim që u kritikua nga të pranishmit në studio.

 

Pasi sikurse “nxitojnë” të gjithë të flasin pas një suksesi, ashtu duhet të ndodhë edhe kur ndodh e kundërta.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...