Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

VIDEO/ “Predha” e Luis Albertos ndalet në trekëndësh, Lazio rikthehet në avantazh

Lazio sërish në avantazh ndaj Interit. Pas golit të Felipe Anderson (40’) dhe barazimit të Lautaro Martinez (51’), në “Olimpico” është realizuar një eurogol.

Luis Alberto gjeti trekëndëshin e portës zikaltër me një “predhë” fantastike me të djathtën pas një topi të marrë nga Pedro në minutën e 75′.

LEXO EDHE: VIDEO/ Lazio mposht Interin, triumfi me “tris” ngjit bardhekaltrit në krye

Eurogol i fantazistit spanjoll dhe tifozët bardhekaltër të Lazios në “ekstazë” pas rikthimit në avantazh të ekipit të zemrës.

 

TESTONI NJOHURITË TUAJA RRETH PREMIER LEAGUE

QUIZ/ Premier League 2021-2022 – Sa mirë e kujtoni sezonin që sapo u mbyll?

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...