Futboll

VIDEO/ Propozimi në momentin më të gabuar, një gol “shkatërron” atmosferën romantike

Tribunat e stadiumeve, përveç funksionit të tyre të zakonshëm për të akomoduar tifozët e futbollit, janë kthyer shpeshherë nga këta të fundit edhe si një nga destinacionet më të preferuar për të bërë propozimet për martesë. Diçka e tillë ka ndodhur edhe në një ndeshje të MLS në Amerikë mes Houston Dynamo dhe LA Galaxy.

Edhe pse skuadra e tyre po mposhtej me rezultatin 0-2, një nga fansat mendoi t’i propozonte para të gjithëve të dashurës së tij. Dhe, gjithçka po shkonte mirë duke krijuar shumë atmosferë në shkallët e stadiumit teksa edhe regjia e ktheu vëmendjen nga çifti.

Mirëpo, për t’i marrë vëmendjen këtyre të fundit mendoi LA Galaxy që shënoi golin e tretë dhe në këtë formë, kamerat u larguan nga çifti, ndërsa edhe në tribuna shikimi shkoi te goli i kundërshtarëve. Megjithatë, në fund e rëndësishme është se vajza tha “Po” dhe çifti do ta kujtojë gjatë episodin edhe pse nuk e shijuan maksimalisht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency